KONST / Litografier / Färglitografi 14193113
nr 1419 3113
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 175/250, bildmått. 56x36cm, yttermått inklusive ram: 65x46cm
Kondition: fuktskada
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:12:32
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann